O firmě

Firma Foxtron s.r.o. je ryze českou firmou, která se zaměřuje na vývoj a výrobu řídících systémů a ovládacích rozhraní prvků inteligentních elektroinstalací. Naše výrobky jsou vhodné například pro automatické ovládání osvětlení ve výrobních halách, hotelech, přednáškových sálech, muzeích a galeriích, inteligentních domech a mnohých jiných aplikacích. Hlavní oblasti řídících systémů, kterým se naše firma věnuje jsou DALI, KNX, DMX a PEX.

Firma nabízí své služby v celém rozsahu problematiky řízení osvětlení od konzultací, přes světelně technické návrhy, projekty, vývoj, výrobu, dodávky a instalace řídicích systémů. Dnes má firma za sebou řadu instalací a ve svém výrobním programu nabízí celou škálu výrobků pro plynulou regulaci žárovkových, zářivkových a LED světelných zdrojů. Vedle vlastního řídicího systému Power Express, který jsme vyvinuli na přelomu nového tisíciletí, vyvíjíme a vyrábíme jednotky, které splňují normu celosvětově uznávaných standardů DALI, KNX a DMX.

Pokračující vývoj v datových komunikacích, technologiích i součástkové základně inspiruje vývojové oddělení firmy, které se snaží vyhovět přibývajícím požadavkům zákazníků. Z tohoto důvodu vítáme jakékoliv návrhy a připomínky k funkčnosti našich jednotek. Z technického hlediska je kladen důraz zejména na spolehlivost, nízkou vlastní spotřebu a zmenšování rozměrů. Z uživatelského hlediska pak na automatické rozpoznávání typu připojené zátěže a optimalizaci způsbu jejího řízení, na rozšíření funkcí vzdálené správy a na kompatibilitu s řídicími systémy jiných výrobců.

S řídícími systémy máme přes 20 let zkušeností a rádi Vám poradíme.